Na skróty

Co zrobić gdy...

 

1….zakupiłem nowy lokal…

 

Jeśli stałeś się właścicielem lokalu w nieruchomości zarządzanej/administrowanej przez BON s.c. prosimy o zgłoszenie się do nas wraz z aktem notarialnym lub wyciągiem z Księgi Wieczystej, celem wpisania Cię do ewidencji właścicieli. Wskazane jest również przyniesienie uzupełnionego Protokołu przekazania lokalu (znajdziesz w zakładce Pliki do pobrania). Otrzymasz od nas zawiadomienie o wysokości opłat, numery rachunków bankowych i wszelkie inne informacje o nieruchomości. Pozostaw nam również aktualne dane do kontaktu – adres do korespondencji, adres e-mail oraz telefon kontaktowy.

 

2… nie mogę przybyć na zebranie Wspólnoty….

 

W zakładce Pliki do pobrania znajdziesz wzór pełnomocnictwa. Wydrukuj, uzupełnij i przekaż wybranej przez siebie dorosłej osobie, która będzie Cię reprezentować na zebraniu. Jeśli jednak wolisz zagłosować osobiście zaczekaj na kartę do głosowania, która zostanie Ci dostarczona wybraną przez Ciebie drogą – korespondencyjną bądź elektroniczną.

 

3 ……mam plamę na suficie…

 

Gdy zauważyłeś niewielki zaciek, fakt wystarczy zgłosić do Biura Obsługi Nieruchomości BON s.c. Jeśli natomiast plama jest duża i gwałtownie się powiększa, natychmiast zadzwoń na numer pogotowia alarmowego 605 033 063. Podejdź do sąsiada na górze, poproś o sprawdzenie, czy w jego mieszkaniu nie widać przyczyny zalania. Wskazanym jest zakręcenie zaworów w skrzynce. Ewentualnie należy zamknąć główny zawór wody.

 

4 … mam problemy z terminowym regulowaniem opłat…

 

Zapraszamy Cię do nas. Tutaj omówisz sprawę z naszym Specjalistą ds. windykacji. Wspólnie na pewno znajdziecie rozwiązanie. Istnieje kilka możliwości, np. rozłożenie kwoty do zapłaty na raty, ubieganie się o dodatek mieszkaniowy.

 

5 …zmienił się w lokalu stan osobowy…

 

W zakładce pliki do pobrania znajdziesz stosowny druk do uzupełnienia. Po podpisaniu prześlij do nas pocztą BON s.c., ul. Przemysłowa 7A/L6, 84-200 Wejherowo, faxem 58 572 14 14, lub e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

BilerChildrenLeg og SpilAutobranchen