Na skróty

 

Co nas wyróżnia

1. Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami wykonującymi przeglądy budowlane, przeglądy kominiarskie, przeglądy gazowe, przeglądy elektryczne, kosztorysy oraz z rzeczoznawcami i notariuszami.

2. Posiadamy oferty doskonałych warunków finansowych od podwykonawców realizujących zadania mające na celu utrzymanie nieruchomości w jak najlepszym stanie technicznym.

3. Pracujemy na najnowocześniejszym oprogramowaniu dla zarządców. Nieustannie doskonalimy systemy, na których pracujemy. W dniu dzisiejszym możliwy jest już nie tylko podgląd do elektronicznego salda Właściciela, ale również e-rachunek i głosowanie drogą elektroniczną.

4. Obsługujemy bankowy system płatności masowych, co eliminuje do minimum możliwość wystąpienia błędów księgowych, a wpłaty rejestrowane są na indywidualnych rachunkach klientów w trybie natychmiastowym.

5. Dział techniczny, to zatrudnieni przez nas pracownicy. Z doświadczenia wiemy, iż jakość świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie, gdyż bezpośrednio kontrolujemy powierzone nam zadania. Dzięki temu pogotowie alarmowe jest do dyspozycji 24h na dobę.

6. Naszym ogromnym atutem jest dział windykacji. Żaden z naszych klientów nie ma trwałych problemów z utratą płynności finansowej.

BilerChildrenLeg og SpilAutobranchen